Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Zasady wysyłki

Wysyłki realizowane są za pośrednictwem firm kurierskich:
-DHL
-InPost

Wszystkie paczki są ubezpieczone i solidnie zapakowane oraz oklejone taśmą bezpieczeństwa.
Po wysłaniu przesyłki przez nasz magazyn do klienta wysyłamy numer listu przewozowego umożliwiający śledzenie przesyłki na stronie DHL lub InPost.

Link do stron kurierskich:
DHL:       http://www.dhl.com.pl/pl.html
InPost:    https://inpost.pl/sledzenie-przesylek


Do obowiązków kupującego należy sprawdzenie przesyłki podczas dostawy należy sprawdzić czy taśmy plomby nie są uszkodzone, czy opakowanie zewnętrzne nie nosi śladów zniszczeń oraz zawartość przesyłki czy jest zgodna z zamówieniem i nie posiada uszkodzeń ani ubytków. Kurier ma obowiązek zaczekać 10 do 15 minut i w razie jakichkolwiek niezgodności spisać protokół szkody, który należy niezwłocznie przesłać sprzedającemu w formie skanu na adres sklep@kupsiup.pl i zawiadomić telefonicznie. Tel. 530 777 222.
 
Każda paczka jest ubezpieczona i spisanie protokołu szkody jest bardzo ważne gdyż tylko na tej podstawie jesteśmy w stanie odzyskać odszkodowanie za nią w razie ewentualnego uszkodzenia/ubytku towaru w transporcie.

Brak wiążącego protokołu szkody -  spisanego przy odbiorze paczki i potwierdzonego przez świadka, jakim staje się pracownik firmy kurierskiej może skutkować odrzuceniem zgłoszenia reklamacji uszkodzenia/ubytku w transporcie.

Proszę pamiętać że podpisując odbiór przesyłki potwierdzacie Państwo odbiór przesyłki bez zastrzeżeń, więc jeżeli opakowanie zewnętrzne jest w sposób widoczny bardzo uszkodzone to PROSIMY PACZKI NIE ODBIERAĆ I NIE PODPISYWAĆ ŻADNYCH DOKUMENTÓW ODBIORU - uszkodzona przesyłka zostanie wtedy zwrócona do nas a my, bez zbędnych formalności będziemy mogli nadać kolejną paczkę lub w razie braku towaru niezwłocznie zwrócić wpłatę za opłacone zamówienie.


W razie zamówień hurtowych ceny dostawy ustalane są indywidualnie w tej sprawie prosimy o wcześniejszy kontakt:
tel: 530 777 222
mail: sklep@kupsiup.pl

Przejdź do strony głównej

DODATKOWA OCHRONA

ep_baner_1200

Producenci

Allpowers
Amazfit
Baseus
BigBlue
EARFUN
EDIFIER
ESPERANZA
Jimmy
PLAYSTATION
ROMOSS
Sandisk
XBOX
Xiaomi
XPARKLE

DLACZEGO KUPSIUP?

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu